Poland Boat Show

Zapraszamy na niezapomniane targi Poland Boat Show w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, nieopodal Warszawy, które odbędą się w dniach 10-13 października 2024. Odkryj najnowsze żaglówki, łodzie motorowe oraz innowacyjne technologie i akcesoria żeglarskie. Spotkaj się z ekspertami, wymieniaj się doświadczeniami i znajdź idealną łódź dla swojej pasji. Przyłącz się do tej pasjonującej społeczności miłośników żeglowania.

Na targach prezentują się doświadczeni producenci i dostawcy, którzy oferują najwyższej klasy łodzie, jachty oraz akcesoria. Ich wiedza i zaangażowanie gwarantują doskonałą obsługę i fachowe porady dla każdego uczestnika. Zaufaj profesjonalizmowi Poland Boat Show i znajdź idealne rozwiązanie dla swoich żeglarskich potrzeb.

Wystawcy na Poland Boat Show to eksperci w branży żeglarskiej. Oferują najnowsze modele jachtów i łodzi, a także najwyższej jakości akcesoria i sprzęt. Dzięki swojej wieloletniej wiedzy i doświadczeniu mogą doradzić i odpowiedzieć na każde pytanie. Możesz liczyć na indywidualne podejście, profesjonalną obsługę i najwyższą jakość produktów. Poland Boat Show to miejsce, gdzie żeglarze mogą znaleźć wszystko, czego potrzebują do realizacji swojej pasji na najwyższym poziomie.

Bilety będą dostępne w przedsprzedaży internetowej oraz na miejscu w recepcjach podczas trwania targów. Wszystkie osoby, które dokonają rejestracji online lub w biurze targowym otrzymają bezpłatną wejściówkę wyłącznie na dni branżowe.

Targi odbywają się w Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, Nadarzyn. Godziny otwarcia targów 10:00-17:00.

Na targi można dotrzeć samochodem lub autobusami linii 703 oraz 711 dojeżdżającymi z przystanku P+R Al. Krakowska 15 do Ptak Warsaw Expo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *